Witamy w AMBOSS

Czym jest AMBOSS?

AMBOSS to medyczna platforma edukacyjna, która pomaga studentom na całym świecie uczyć się mądrzej i osiągać lepsze wyniki na egzaminach. Nasze materiały są stworzone i na bieżąco uaktualniane przez ponad 60 lekarzy z różnych zakątków świata. AMBOSS wykorzystuje inteligentne sposoby uczenia się, aby poprowadzić Cię przez studia i pomóc rozpocząć karierę medyczną. Platforma jest dostępna w języku angielskim oraz niemieckim – i można ją całkowicie dostosować do własnych potrzeb!

Study smarter, not harder. AMBOSS is a breakthrough medical learning platform dedicated to helping future physicians succeed on their USMLE exams.

 

 Co oferuje AMBOSS?

  • Kompleksową i aktualną bibliotekę wiedzy obejmującą ponad 20 000 tematów medycznych.
  • Bank ponad 4000 pytań opartych na analizie przypadków z interaktywnymi obrazami i narzędziami edukacyjnymi, które umożliwiają utrwalenie wiedzy.
  • Narzędzia do analizy pozwalające śledzić Twoje postępy, aby zidentyfikować mocne i słabe strony oraz luki w wiedzy.

Dlaczego AMBOSS?

AMBOSS motywuje mnie do regularnej nauki, śledzi moje postępy i mam zawsze pewność, że nowo przyswojona wiedza jest aktualna. Poza tym, dużo lepiej odnajduję się w anglojęzycznym świecie medycznym, co już niejednokrotnie mi się bardzo przydało.

Joanna Radwan

Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

AMBOSS zrewolucjonizował moje podejście do nauki! Wszystko jest czytelnie zorganizowane, informacje rzetelne, a pytania stanowią wyzwanie. Łatwo jest mi też śledzić swój progres i skupić na swoich słabych punktach. Amboss stał się dla mnie niezbędnym narzędziem nie tylko do nauki zarówno na zajęcia kliniczne, ale też do egzaminu USMLE. Polecam wszystkim z całego serca!

 

Monika Cywińska

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Dzięki AMBOSS uczę się dużo sprawniej. Szczególnie lubię to, że tematy są zwięzłe i przejrzyste, co ułatwia mi powtórki do egzaminów.

Justine Czajka

Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

Dzięki tym funkcjom możesz uczyć się mądrzej

HIGHLIGHT

Podkreśl to, co ważne

Zapamiętaj najważniejsze fakty włączając gotowe podkreślenia, aby wyszukać i skoncentrować się na istotnych informacjach.

OVERLAY

Poznawaj wzrokowo

Zdobądź więcej informacji z pomocą tysięcy wykresów, zdjęć rentgenowskich i obrazów z cyfrowymi nakładkami, które ilustrują kluczowe punkty diagnostyczne, struktury i systemy.

ATTENDING PHYSICIAN

Ucz się konstruktywnie

Utknąłeś? Uzyskaj przydatne wskazówki jak podejść do pytań i logicznie sprecyzować swoje rozwiązania.

DYNAMIC DEPTH

Analizuj dokładniej

Stwórz osobisty plan nauki, który synchronizuje pytania i powiązany z nimi materiał, pozwalając Ci sprawdzić i poszerzać swoją wiedzę – to wszystko w jednym miejscu.

DIFFICULTY-METER

Monitoruj swoje postępy

Twórz niestandardowe sesje, porządkując pytania z banku według poziomu trudności i podkreśl statystyki innych użytkowników, abyś mógł porównać wyniki.

 

ANKI INTEGRATION

Naucz się w mgnieniu oka

Nowy dodatek Anki integruje platformę AMBOSS z fiszkami, dzięki czemu możesz uczyć się z wykorzystaniem techniki rozkładania powtarzanego materiału w coraz dłuższych odstępach czasu.

Chętnie pomożemy

Jeśli masz pytania dotyczące korzystania z AMBOSS na Twoim uniwersytecie lub ze swoimi znajomymi, napisz do nas na adres hello@amboss.com lub institutions@amboss.com